ЖУРНАЛІСТИКА В ДУ..Або про медійників, які асоціюються з медовухою

Як же суспільство сприймає своїх головних інформаторів, чи довіряє медійникам, чи прислухається до їх думки? Можливо, люди навпаки готові чатувати за рогом вулиці з битою в руках, щоб покарати представників четвертої гілки влади за непрофесійність або порушення честі і гідності? Ми вирішили поцікавитися про це у людей, які на власному досвіді перевірили роботу журналістів та потрапили під опис їхнього пера.


Сергій завжди любив покрасуватися перед камерою чи потрапити у фото на шпальту газети. Тож перший досвід спілкування із працівниками ЗМІ приніс позитивні враження: "Насправді мені сподобалося, тому що коли людина професіонал, з нею приємно спілкуватися, і час летить швидко", – зауважує хлопець. Але найцікавіше, на думку Сергія, бути по той бік камери. Тож юнак не обмежився спілкуванням з акулами пера у ролі героя публікації, а вирішив спробувати свої сили на медійній ниві. Щоправда, нічого особливого з його діяльності не вийшло, однак набутий досвід за плечима не носити: "Про видання я мовчу, просто це не моє, але інтерв’ю класно в когось брати, мені сподобалося". На запитання, чи хотів би мати дівчину-журналіста, хлопець чесно відповів "так" і зізнався, що велика кількість чуток про журналістів та відсутність нормованого робочого режиму аніскільки його не бентежать. До того ж Сергій зауважив: "Я та людина, яка сама може заробити гроші, і їх вистачить на непогану старість. Вона (дівчина) все зрозуміє".
Тож можна з упевненістю стверджувати, що журналістика із жіночим обличчям перебуває у надійних руках!

Які? Які? ХЄРОВІ… наша журналістика взагалі в дупі і зовсім не об'єктивна. Чому? Тому що всі сі бояться того що скаже власник! А дівча журналістське мати доволі приємно і з-заду, і з зверху і бобриком але найкраще 69-кою… МАКСИМУМ кайфу! Коли? Скажіть мені — зможуть наші МЕДІЙНИКИ — у мене це слово чомусь асюціюється виключно з МЕДОВУХОЮ — нарешті почнуть робити направду АКТУАЛЬНІ і потрібні репортажі? Коли перестануть сцєти в штани і не розкажуть про той бєзпрєдєл котрий зараз робиться з так званим Project Development (суть земля і її вартість) і іншими корумпованими системами? Коли нарешті ОДИН гострий репортаж зможе послати на @#$ і поставити ХРЕСТ на кар'єрі певних долбо$%@*? Чекаю на це!

ЖУРНАЛІСТИКА В ДУ..Або про медійників, які асоціюються з медовухою: 1 комментарий

  1. Передусім прошу паньства мене вибачити за той ступінь лайки котрий присутній в моєму коменті, але як то мовлять — накипіло. Сам працював з 1997 по 1999 в пресі — доводилося писати різне і знаю, як то кажуть, певні історії з-середини. Дійсно медійники у нас боялися актуального матер’ялу. Хоча певний позитив за останні пів року проглядається — аби тіко його фінансова криза не поховала! ХЛОПЦІ/ДІВЧАТА — сміливіше — ВИ Ж П’ЯТА ВЛАДА! Ви можете значно більше ніж думаєте!

Обсуждение закрыто.