LONDON. ЛЮДИ

На відомій вулиці Бейкер-стріт

У паби люди приходять поспілкуватись, а не напиватись

Фанати театру чекають, може з'явиться вільний квиток на виставу — у Барбікан-центрі

Молодь блаженствує на галявині Букингемського парку

Найяскравіше моє враження з Лондона — мюзикл "Never forget" у Савой театрі.  Разом із залом аплодував артистам, які співали-танцювали-жили! на сцені!, п'ятнадцять хвилин!

Дитинча стомилося ходити з батьками по музеях…

Відвідини величних замків втомлюють — треба підкріпитись

Персонажі, які напевне працюють на ВВС, принаймні вони вийшли з центрального офісу корпорації — Буш-хаус

Наприкінці липня, коли я був у Британії, саме пора випусків університетів і коледжів

На прийом до королеви у Букингемський палац

Це фото — спеціально для друзів, які шаленіють від котів,  — у Ліверпулі з часів занепаду міста, у будинках, звідки виїхали люди, живуть мальовані коти

А у нас би у спідницю одяглась дівчина:))

Два "очкарика" — один з них — автор блогу.

LONDON. ЛЮДИ: 6 комментариев

  1. а що то за тварюка поряд з вами? Насправді пишу не для того щоб запитати якої вона масті чи породи… Хочу задати питання, на яке, ви як ніхто інший маєте знати відповідь! Чи допоможе майбутньому журналістові ведення блогу? Який зиск я матиму з того, що вестиму його?(Окрім практики написання, звичайно ж !)

  2. То не тварюка — у Ліверпулі є вже нині історична скульптура — банан з овечою головою. Як символ небезпеки генетично модифікованих продуктів та веселого норову городян. Зараз кумедні «банани»-символи розкидані по всьому місту, торгових центрах і т.п. Щодо питання про зиск від ведення блогу. Не знаю, наскільки коректним є цей термін до мого блоггерства… Я сприймаю ведення блогу як можливість зібрати та організувати власні думки та реакції на професійні теми. Фіксатор подій, які пройшли і я брав у них участь. Блог є зручною та доступною площадкою для самопублікації. Через коментування є можливість отримувати реакцію аудиторії, яка стимулює до постійного творчого пошуку. Для майбутнього журналіста — це взагалі ідеальне місце для власних медіа-експериментів. Також можна розглядати блог і як своєрідну візитівку автора — корисну чи при знайомстві з новими людьми в галузі, чи при працевлаштуванні. Просто не треба покладати на блог надмірних сподівань. Це штрих для основної самореалізації журналіста. Успіхів Вам, Метеоре!

  3. взагалі-то на графіті зображено пацюка, а не кота. це ж класика.

  4. Классные фотки, не люблю, когда люди позируют перед камерой.

    З.Ы. А тетки там страаашные ))))

Обсуждение закрыто.